45 lat Domu Ludowego w Pławach

45 lat Domu Ludowego w Pławach Wtorek, 15 listopada 2022 Z okazji 45-lecia Domu Ludowego w Pławach sołtys Krzysztof Harmata i gospodynie z miejscowego koła zaprosili 10 listopada samorządowców na spotkanie.

Gospodynie z Pław na Spartakiadzie

Gospodynie z Pław na Spartakiadzie Poniedziałek, 24 października 2022 W hali sportowej w Brzeszczach 22 października rozegrano X Spartakiadę Kół Gospodyń Wiejskich. W imprezie pod hasłem "Zabawy naszych przodków" z czternastoma drużynami z Beskidów, Podbeskidzia i Zachodniej Małopolski rywalizowały Pławianki.

Dożynki w Pławach – fotorelacja

Dożynki w Pławach – fotorelacja Środa, 31 sierpnia 2022 Pławianie obchodzili Święto Plonów w ostatnią sobotę sierpnia. Po mszy polowej w altanie przy placu zabaw tradycyjny korowód przejechał ulicą Pławianka w kierunku domu ludowego.

Sto lat Pana Sylwestra

Sto lat Pana Sylwestra Sobota, 4 czerwca 2022 Sylwester Waliczek z Pław świętuje w tym roku setne urodziny. Z tej okazji 30 maja przyjmował życzenia od gości z samorządu, parafii i Urzędu Stanu Cywilnego.

Zebranie wiejskie, 17 września 2021

Zebranie wiejskie, 17 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 17 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

Dożynki w Pławach

Dożynki w Pławach Wtorek, 31 sierpnia 2021 Plenerowa msza, przejazd na ciągniętej przez traktor przyczepie i spotkanie przy domu ludowym – taki jest prosty i sprawdzony sposób na dożynki w Pławach.

Pławy: dom ludowy po remoncie

Pławy: dom ludowy po remoncie Wtorek, 27 kwietnia 2021 Pomieszczenia domu ludowego w Pławach – w tym główna sala i toalety – zostały w tym miesiącu wyremontowane. Roboty odebrane 26 kwietnia kosztowały ok. 36 tys. zł.

Pławy: ul. Świetlicowa wyremontowana

Pławy: ul. Świetlicowa wyremontowana Środa, 21 października 2020 Ulica Świetlicowa to gminna droga w pobliżu Domu Ludowego w Pławach. W tym miesiącu asfaltowa nawierzchnia przykryła tłuczniową.

Msza dożynkowa w Pławach

Msza dożynkowa w Pławach Czwartek, 3 września 2020 W sobotę 29 sierpnia mieszkańcy Pław i przybyli goście dziękowali Bogu za tegoroczne plony.

Remont w Domu Ludowym w Pławach

Remont w Domu Ludowym w Pławach Środa, 20 maja 2020 Wymiana drzwi wewnętrznych w Domu Ludowym została sfinansowana z funduszu sołeckiego Pław. Zakup i montaż siedmiu kompletów kosztował 10 tys. zł.

archiwum wiadomości